Sezam 2.0 zmienił się w SPOT - ruszyła nowa aplikacja zakupowa w Galerii Wołomin | Galeria Wołomin

12 kwietnia znany od dawna Sezam zmienił się w nową, bezpłatną aplikację mobilną o nazwie SPOT!

Tak jak dotychczas każde zakupy w centrum są nagradzane punktami lojalnościowymi, które można wymienić na nagrody ze stale aktualizowanego katalogu.

CZYM SPOT RÓŻNI SIĘ OD SEZAM 2.0? - POZIOMY CZŁONKOSTWA I DODATKOWE BENEFITY

Program lojalnościowy SPOT oferuje dostęp do spersonalizowanych zniżek tylko dla posiadaczy aplikacji. Dzięki mapie, w SPOT można sprawdzić listę swoich ulubionych sklepów wraz z trasą dojścia do nich, dowiedzieć się o aktualnych promocjach i wydarzeniach, skorzystać z dedykowanych rabatów.

W aplikacji SPOT są trzy podstawowe poziomy do osiągnięcia – Bronze, Silver oraz Gold. Liczba zebranych punktów przybliża do wyższego poziomu, a tym samym dodatkowych nagród i specjalnych promocji. Każdy z poziomów posiada unikatowe prezenty oraz zniżki.

W SPOT można także znaleźć podpowiedź, jak zdobywać dodatkowe punkty. Aktywność się opłaca. Prezenty przyznajemy z różnych okazji!

CZY WARTO PRZEJŚĆ NA SPOT?

Oczywiście! Od 12 kwietnia wszystkie punkty, zebrane wcześniej w Sezam 2.0, zostały przeniesione na nowe konto w SPOT, pod warunkiem rejestracji konta w nowej aplikacji na te same dane, co w aplikacji Sezam 2.0.

Data wydarzenia

10 Kwi 2023 20:00 - 29 Kwi 2023 20:00

Pobierz aplikację SPOT

apple-download-icongoogle-download-icon

Najnowsze wydarzenia