FreshMail.pl

Już 23 marca o godz. 18:30 zapraszamy na imprezę z cyklu Kina Kobiet.

Specjalnie z myślą o Was przygotowaliśmy seans ,,Porady na zdrady”. Zabierz ze sobą przyjaciółkę, siostrę, mamę, teściową i spędźcie miło czwartkowy wieczór.

Od godziny 17:30 w holu kina będą czekać na Was nasi Partnerzy, którzy zaprezentują swoją ofertę.

O godzinie 18:30 na sali kinowej odbędzie się pokaz specjalny Pań z Klubu Fitness Forma, po którym zostaną przeprowadzone konkursy z masą ciekawych nagród do wygrania.

 

Uwaga Warunki!
Na marcowym seansie będziemy witać wiosnę! Zapraszamy więc w stylizacjach w kwiaty lub w soczystym zielonym kolorze. Mile widziane kwiaty – nawet we włosach:)

Zapraszamy
Koniecznie zabierz ze sobą uśmiech i dobry humor:)

http://www.helios.pl/54,Wolomin/KinoKobiet/

Pin It on Pinterest

Zapisz się na newsletter!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Monarda spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 56c, 00 – 803 Warszawa, informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w tym na wskazany przeze mnie adres e-mail zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz.1204, z późn. zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez Monarda spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie oraz podmioty z nią współpracujące.

FreshMail.pl