FreshMail.pl

W programie wydarzenia m.in.:

  • Strefa piękna, gdzie każda klientka będzie mogła skorzystać z porad dietetyka, stylistki, trenera personalnego; będą tam również inne stoiska m.in. z kosmetykami, masażem, kosmetyczką.
  • Pokaz mody – tylko w sobotę tj. 11.03 w godzinach 13:00 – 17:00 odbędzie się pokaz mody najnowszych kolekcji wiosennych!
  • Pokaz zumby! tylko w sobotę tj. 11.03, o godz. 13:30 i 15:30 – przygotuje i poprowadzi klub fitness Zdrofit!
  • Atrakcje dla dzieci – przygotowane przez salę zabaw Funny Hippo: animatorzy będą malowali dzieciom buźki, skręcali balony, przeprowadzą warsztaty plastyczne i sesje zdjęciowe.
  • Akcja „Zrób sobie prezent” – każda klientka, która zrobi zakupy w Galerii Wołomin za min. 150 zł będzie mogła odebrać upominek np. darmowy makijaż, manicure, bilet do kina, voucher na makijaż i wiele innych. (sobota i niedziela tj. 11 i 12.03 , godz. 12:00 – 18:00).
  • Konkursy z nagrodami! (wejściówki do kina Helios, vouchery na zakupy)!

Zapraszamy!

Pin It on Pinterest

Zapisz się na newsletter!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Monarda spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 56c, 00 – 803 Warszawa, informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w tym na wskazany przeze mnie adres e-mail zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz.1204, z późn. zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez Monarda spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie oraz podmioty z nią współpracujące.

FreshMail.pl