AKTUALIZACJA

Informujemy, że w wyniku losowania zwyciężczynią loterii „Wiosenna promocja zakupów” została Pani Katarzyna Sz. z Wołomina. 1 czerwca miało miejsce uroczyste przekazanie nagrody głównej – samochodu osobowego Renault Capture – które odbyło się w siedzibie partnera loterii, Renault Rudnik.

Nagrody w II części loterii, czyli karty podarunkowe o wartości 500 zł każda, wylosowały:
Pani Patrycja Dz. – Piekarnia Grzybki
Pani Iwona J. – Rossmann
Pani Natalia P. – So! Coffee

Gratulujemy zwycięzcom!

——————-

Drodzy Klienci! Po złagodzeniu rządowych obostrzeń dotyczących funkcjonowania galerii handlowych i dostosowaniu regulaminu do obowiązujących obecnie przepisów informujemy, że już 26 maja wylosujemy zwycięzcę Renault Capture.

Wiemy, że część z Was nie zdążyła wrzucić kuponów do urny, dlatego w dniach 21-23.05.2020 roku, w godz. 9.00-21.00, czynny będzie Punkt Obsługi Loterii zlokalizowany na placu między sklepami RTV Euro AGD a Martes Sport. W Punkcie możliwe będzie:

  • pobranie Kuponów za okazaniem paragonu za zakupy w Galerii Wołomin na kwotę co najmniej 50 zł brutto zrobione w dniach 2-14.03.2020 roku.
  • wrzucenie do urny wypełnionych Kuponów i ew. ulotek w Loterii dla Pracowników, jeżeli ktoś nie zdążył tego zrobić przed 14.03.2020 roku.

W sobotę, 23.05.2020 roku, o godz. 21.00, urny z Kuponami zostaną zaklejone i zabezpieczone na potrzeby losowania. Losowanie odbędzie się 26.05.2020 o godz. 17.00.

Uwaga! Ze względu na wprowadzony 14 marca 2020 roku stan epidemii i działając w zgodzie z wytycznymi i obostrzeniami wprowadzonymi przez rząd dot. funkcjonowania obiektów handlowych, losowanie Nagrody Głównej oraz Nagród dla Pracowników odbędzie się w formie niepublicznej, 26 maja 2020 roku o godz. 17.00, w Biurze Dyrekcji Galerii Wołomin, w obecności Komisji Nadzoru. Obowiązek osobistego uczestnictwa w losowaniu zostaje odwołany.

Wyniki losowania Nagrody Głównej zostaną podane do publicznej wiadomości (na stronie internetowej Galerii Wołomin https://galeriawolomin.pl/ najpóźniej 8 czerwca 2020 roku).

Jak będzie przebiegać losowanie?

Po opróżnieniu urn, członek Komisji wylosuje 1 Kupon. Po weryfikacji Kuponu, Komisja trzykrotnie podejmie próbę połączenia telefonicznego z Laureatem. Od udanej próby połączenia, Laureat zostanie wezwany do zgłoszenia się do Biura Dyrekcji Galerii Wołomin z kompletem wymaganych dokumentów (m.in. dowód osobisty z danymi zgodnymi z podanymi na Kuponie, oznaczony paragon (dowód zakupu), którego numer będzie zgodny z numerem wpisanym na Kuponie. Więcej – w regulaminie) w godzinach funkcjonowania Biura (9.00-17.00) najpóźniej kolejnego dnia roboczego.

Komisja wylosuje także 10 Kuponów Rezerwowych. Zostaną wykorzystane w sytuacji, gdyby pierwszy wylosowany Laureat nie wywiązał się z terminu i/lub obowiązków określonych w Regulaminie dla Laureata. Procedura wyłaniania Laureata z Kuponów Rezerwowych zakończy się nieodwołalnie 28 maja 2020 roku o godz. 17.00, nawet jeżeli nie wszystkie Kupony Rezerwowe zostaną wykorzystane.
Bezpośrednio po losowaniu Nagrody Głównej, wylosowane zostaną także Nagrody dla Pracowników.

Regulamin Loterii Wiosenna Promocja Zakupów dostępny jest w Punkcie Obsługi Loterii w godzinach jego funkcjonowania, w Biurze Dyrekcji Galerii Wołomin w dni robocze w godz. 9.00-17.00 oraz w siedzibie organizatora.