https://galeriawolomin.pl/

6 GRUDNIA, 15:00 – 19:00

6 grudnia zapraszamy dzieci na spotkanie ze Świętym Mikołajem, który czekać będzie na dzieci przy wielkiej czerwonej bombce. Mikołaj chętnie zapozuje do zdjęć, wysłucha świątecznych życzeń a grzeczne dzieci obdaruje słodyczami.

Nie zabraknie również prezentów, ale aby je zdobyć trzeba będzie stoczyć prawdziwy bój na ringu 😊  Dzieci w wieku od 5 do 14 lat wezmą udział w zawodach, w których do wygrania będą m.in. pluszowe zabawki, gry rodzinne, klocki czy zestaw slime.

Przebieg gry:

  • 6 grudnia w godz. 15:00 – 19:00 należy przyjść do Galerii Wołomin i zarejestrować się do gry w swojej kategorii wiekowej (5 – 7 lat, 8 – 11 lat, lub 12 – 14 lat).
  • W jednej turze gry uczestniczy od 3 do 5 osób. Uczestnik zakłada rękawice przygotowane przez Organizatora i staje na ringu wraz z innymi uczestnikami. Gracze uczestniczą w grze zgodnie z ruchem wskazówek zegara.
  • Grę rozpoczyna uczestnik, który jako pierwszy wyrzuci 6 oczek na kostce do gry. W przypadku, gdy więcej niż jedna osoba wyrzuci 6 oczek, następuje dogrywka. Zwycięzcą dogrywki będzie osoba, która wyrzuci większą ilość oczek na kostce do gry. 
  • Zadaniem uczestnika jest jak najszybsze odpakowanie prezentu, przy czym pudełko z prezentem musi cały czas dotykać stołu, a do otwierania prezentu nie wolno używać żadnych przedmiotów poza dłońmi w rękawicach.
  • W tym czasie kolejny uczestnik rzuca dwoma kostkami do gry. Gdy wyrzuci dubla (taką samą liczbę oczek na dwóch kostkach) a jego poprzednikowi nie uda się w tym czasie rozpakować prezentu, przejmuje rękawice i jego zadaniem jest rozpakowanie prezentu. 
  • Gra trwa do momentu, kiedy jeden z uczestników rozpakuje prezent, czyli wyciągnie z niego bilet z numerem nagrody.
  • Zwycięzca zamienia bilet na nagrodę oznaczoną numerem wskazanym na bilecie.

 

Zmierzysz się z innymi dziećmi na ringu?

 

Regulamin akcji znajdziesz TUTAJ