Niepowtarzalna kolekcja w salonie Vistula | Galeria Wołomin

Oferta pełna lekkich, wełnianych garniturów, marynarek w modną kratę, dobrze dopasowanych spodni oraz bawełnianych koszul. Wszystko to uzupełnione butami i paskami z włoskiej skóry oraz krawatami i poszetkami w 100% wykonanymi z jedwabiu. To właśnie w ten sposób prezentuje się niepowtarzalna kolekcja, bogata w najnowsze trendy mody męskiej na świecie. Dzięki wyszukanemu stylowi i pełni świeżości, określona przez stałych klientów za bezkonkurencyjną.

Oferta promocyjna:
Garniturowa promocja Wiosna/Lato20 – kupon 1000 zł (przy zakupie garnituru z nowej kolekcji otrzymujesz 1000zł w postaci kuponu do wykorzystania w salonie Vistula).
Druga sztuka gratis (dokonując zakupu zestawu, drugi produkt na paragonie otrzymujesz w prezencie, dotyczy nowej kolekcji).
Mając na uwadze to, że wyprzedaż dalej trwa i asortyment z kolekcji zimowej jest aż do -70%, to każdy z Naszych klientów znajdzie coś dla siebie
-30% oraz -50% na kolejne sztuki z wyprzedaży (decydując się na większą ilość rzeczy, drugi produkt objęty promocją -30%, trzeci i czwarty – 50% od cen wyprzedażowych)

Popularne zestawy:
– Garnitur, Buty, Koszula, Pasek, Poszetka, Krawat w cenie 1499,90 zł. Przed rabatem 2470 zł.
– Marynarka, Buty, Koszula, Spodnie w cenie 1099,90 zł. Przed rabatem 1800 zł.

Odwiedź salon Vistula w Galerii Wołomin. Doświadczeni doradcy pomogą dobrać idealnie pasujący do siebie zestaw. Oferta promocyjna w salonach dostępna z aplikacją.

Pin It on Pinterest