Galeria Wołomin chcąc zapewnić klientom komfortowe warunki do robienia zakupów – od 01.10.2020 przywraca system opłat za postój samochodów.

Zasady płatnego parkowania w Galerii Wołomin
Płatności będą pobierane od poniedziałku od północy do piątku do godz. 15:00. Klient zanim wejdzie do galerii powinien wprowadzić w parkomacie nr tablicy rejestracyjnej pozostawionego na parkingu pojazdu. Odwiedzający otrzyma bilet na 3 pierwsze godziny parkowania w danym dniu gratis z uwzględnieniem informacji, o której godzinie kończy się darmowy postój. Klient może zabrać ze sobą bilet, nie ma konieczności umieszczania go za szybą auta. Po 3. godzinach klient ponownie przychodzi do parkomatu, raz jeszcze wprowadza dane i oszacowuje, ile czasu będzie na zakupach i za tyle zapłaci.

Opłaty za parking
Pierwsze 3 godziny korzystania z parkingu w danym dniu będą bezpłatne. Stawka za 4 rozpoczętą godzinę oraz każdą kolejną – 3 PLN. Za postój bez ważnego biletu obowiązuje opłata dodatkowa w wysokości 100 PLN.

Opłaty za parking dla klientów kina Helios
Osoby wybierające się do kina, mogą skorzystać z wydłużenia godzin bezpłatnego parkowania o jedną dodatkową godzinę. Po zakupie biletu powinny okazać pracownikowi kina zakupiony w danym dniu bilet na seans oraz bilet parkingowy i poinformować, że chcą skorzystać ze wspomnianego udogodnienia. Wówczas gość kina Helios będzie mógł skorzystać z 4 godzin bezpłatnego parkowania. W przypadku seansów nocnych (np. nocne maratony filmowe) bezpłatne parkowanie obowiązywać będzie na całą długość trwania seansu.

Abonament miesięczny
Dla klientów mających potrzebę częstego korzystania z usług parkingowych Galeria Wołomin przygotowała ofertę abonamentową. Dostępny jest abonament całodobowy 24h/7 dni, w cenie 500 PLN miesięcznie. W przypadku zainteresowania abonamentem należy skontaktować się z firmą City Parking Group, tel.(56) 663-76-32.

Mobilne płatności za parking
Parkowanie w Galerii Wołomin może być łatwiejsze z aplikacją mobilną CityParkApp. To najłatwiejszy sposób, by uniknąć kolejek do parkomatu lub nie stresować się brakiem gotówki na opłacenie postoju. Wystarczy zarejestrować się na stronie https://www.cityparkapp.pl/ i pobrać aplikację mobilną. Przy każdorazowym odwiedzeniu Galerii Wołomin po zaparkowaniu auta należy wejść w aplikację i wybrać parking, z którego korzysta klient. Klient będzie miał do dyspozycji 3 metody rozliczenia postoju na parkingu Galerii Wołomin:
✔ za czas parkowania – klient z góry deklaruje za jaki czas parkowania chce uiścić opłatę
✔ za kwotę – klient deklaruje kwotę opłaty, a system wylicza jaki czas parkowania zostanie opłacony za wybraną kwotę
✔ Start / Stop – klient sam rozpoczyna parkowanie klikając w aplikacji „start” a po zakończeniu parkowania klika „stop”. W tym przypadku system wylicza należną opłatę.
Płatność zostanie pobrana z karty podanej podczas procesu rejestracji konta w aplikacji. Odwiedzający automatycznie otrzyma 3 godziny postoju gratis. Wszystkie szczegóły oraz regulamin korzystania z aplikacji mobilnej
CityParkApp znajdują się na stronie www.cityparkapp.pl.

Galeria Wołomin udostępnia klientom łącznie 8 parkomatów – 5 parkomatów przy wejściach do obiektu od strony parkingu oraz 3 od strony parku handlowego (w pobliżu sklepów Dla Spania, Media Expert i JYSK).