https://galeriawolomin.pl/

Zapakuj świąteczny prezent w Galerii Wołomin

Prezent z finezyjną wstążką owinięty w kolorowy papier, a może warto wybrać coś bardziej minimalistycznego? Tym, którym brakuje pomysłu lub czasu na własnoręczne pakowanie gwiazdkowych upominków, z pomocą przychodzi Galeria Wołomin. Od 14 do 23 grudnia 2019 roku, klienci będą mogli skorzystać z usługi darmowego pakowania prezentów. To nie lada udogodnienie, szczególnie w czasie przedświątecznej gorączki.

Boże Narodzenie to czas, kiedy nie tylko otrzymujemy prezenty, ale także obdarowujemy nimi bliskie nam osoby. Wartość i wielkość upominku ma drugorzędne znaczenie, najważniejsza jest pamięć i sam gest, co zwykle podkreślamy wybierając wyjątkowe opakowanie. Pakowanie prezentów to nie lada sztuka, często wymagająca kreatywności, artystycznego zacięcia i manualnej sprawności. Galeria Wołomin postanowiła pomóc swoim klientom w tej czynności. Odwiedzający, którzy chcieliby, by ich świąteczny podarek był zapakowany estetycznie, zgodnie z aktualnymi trendami czy gustem osoby obdarowywanej, mogą zwrócić się z prośbą o fachową pomoc przy specjalnie zaaranżowanym stanowisku.

Z darmowej pomocy w punkcie pakowania prezentów mogą skorzystać klienci, którzy na terenie Galerii Wołomin zrobią zakupy za minimum 50 zł i okażą paragon. Galeria postanowiła nagradzać za zakupy także użytkowników aplikacji mobilnej SEZAM. Korzystający z programu będą mogli zapakować jeden prezent bez okazania paragonu, wystarczy, że jako upominek w katalogu nagród wybiorą usługę darmowego pakowania prezentu. Kod do odbioru wspomnianej nagrody korzystający z SEZAM-u mogą pobrać za 0 pkt. Należy pamiętać, że jeden użytkownik aplikacji może skorzystać z kodu jednorazowo. Jednego dnia klient może zapakować 10 prezentów. Stanowisko do pakowania prezentów zlokalizowane będzie na pasażu, w pobliżu Cukierni Sowa. Punkt będzie dostępny w dniach 14 – 23 grudnia 2019 roku, w godzinach otwarcia centrum.

REGULAMIN PAKOWANIA PREZENTÓW