Promocje

 

Pierwsza Komunia ze Swiss!

PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA, wspomnienia zatrzymane na lata. Odwiedź butik SWISS i wybierz zegarek, który będzie idealnym towarzyszem dziecięcych podróży.

Dni pełne koloru w W.KRUK

Skorzystaj z wiosennej promocji pełnej koloru w W.KRUK. W dniach 12-17 kwietnia zapraszamy do salonów i na wkruk.pl, gdzie znajdziecie rabat 15% na biżuterię z kolorowymi kamieniami i akcesoria W.KRUK*.

Wszystkie zapachy do -60%*

Oferta obowiązuje w dniach 12.04-21.04.2018 lub do wyczerpania zapasów. Pełną ofertę sprawdź w najbliższym sklepie Hebe!

Druga książka -50%

Promocja “Druga książka -50%” dotyczy wybranej oferty i obowiązuje w dniach 20, 21, 23 kwietnia 2018r.

Zaczynamy Festiwal Cen!

Zaczynamy Festiwal Cen!
Tylko do 22 marca zdobędziesz największe meblowe hity w przebojowych, jednakowo niskich cenach!
Sprawdź: http://bit.ly/2HjQFgK

Wólczanka na wiosnę i lato 2018

Kolekcja Wólczanki wiosna-lato 2018 to formalne modele w wielu wariantach, o różnorodnej kolorystyce i strukturze, będące podstawą każdej biznesowej stylizacji, jak i modele na nieformalne okazje, wykorzystujące bogactwo wiosenno-letnich kolorów i wzorów, w zgodzie z najnowszymi światowymi trendami, ale interpretowanymi w wyjątkowy, niepowtarzalny sposób.

MĘSKA MUZYKA I MĘSKIE KRAWIECTWO W BYTOM

Męskie krawiectwo, męska muzyka, inspirujące relacje Rodziny Waglewskich oraz niebywałe osobowości muzyków, zainspirowały do stworzenia serii klimatycznych zdjęć na sezon wiosna – lato 2018!

Happy Days do -40%.**

Mamy coś, co poprawi Ci humor… Happy Days w Hebe! Teraz wszystkie produkty L’Oréal Paris, Mixa, Garnier i Maybelline kupisz nawet 40% taniej!

Dzień Kobiet w doskonałej oprawie!

Dzień Kobiet w doskonałej oprawie! Przyjdź do Vision Express i odbierz 40% zniżki na oprawki marki Sensaya, Heritage, C-Line lub 5th Avenue.To wspaniała okazja, żeby sprawić sobie stylowy prezent!

Kobiece Zakupy z W.KRUK

Celebruj Dzień Kobiet z W.KRUK! W dniach 6-11 marca zapraszamy na Kobiece Zakupy do salonów i na wkruk.pl, gdzie znajdziecie rabat 15% na wyjątkową biżuterię i zegarki*

Pin It on Pinterest

Share This