FreshMail.pl

Promocje

Podaruj zdrowie z ZEBRANO RANO!

Dzień babci i dzień dziadka już 21 i 22 stycznia. Podaruj ukochanym dziadkom najpiękniejszy prezent – podaruj im porcję zdrowia!

To już czas by rezerwować wakacje!

Planując wakacje już teraz, zyskujesz najwięcej. Wybieraj z najszerszej oferty hoteli i destynacji, zarezerwuj wakacje, które spełnią wszystkie Twoje wymagania.

Duńskie zegarki Lars Larsen

Duńskie zegarki Lars Larsen – wybór PICA PICA – bloggerek zajmujących się profesjonalnie biżuterią. Kolekcja zaskakująca prostą czytelną formą oraz wysublimowanym precyzyjnym wykonaniem.

Rozgrzewające Sery w KFC!

Zmarzłeś? Rozgrzej się z nami!
Mamy coś niezawodnego – rozgrzewające sery! Przekonaj się, że nic nie grzeje lepiej niż one!
Grander Cheeser a może Double Grander Cheeser?

Twoje ulubione marki -40%

Promocja dotyczy wybranych marek, nie łączy się z innymi promocjami i nie dotyczy zestawów. Oferta obowiązuje w dniach 11-17.01.2018 lub do wyczerpania zapasów. Pełną ofertę sprawdź w najbliższym sklepie Hebe.

Wyprzedaż w butiku Wólczanka

Rozpoczęła się wyprzedaż w butiku Wólczanka. Aż do -70%* na artykuły z kolekcji Jesień/Zima. Koszule już od 69,99 zł! Zapraszamy na zakupy!

Wyprzedaż w butiku SWISS!

Pozwól sobie na karnawałowe szaleństwo z butikiem SWISS.
Zapraszamy Cię na największa wyprzedaż w roku. Nie przegap tej okazji

Wielka wyprzedaż do – 72%!

Rabaty to nie wszystko. Czy wiesz, że w każdym salonie Vision Express możesz profesjonalnie przebadać wzrok? Perfekcyjnie dobrana korekcja to specjalność naszych optometrystów. Pamiętaj, że przy zakupie kompletnej pary okularów, także w ramach Wielkiej Wyprzedaży, gwarantujemy Ci badanie wzroku w specjalnej cenie 9 zł.

Ulubione marki makijażowe -40%*

Promocja dotyczy wybranych marek, nie dotyczy zestawów. Promocja na marki: Bell, Bourjois, Gosh, Maybelline w dniach 28-29.12.2017. Promocja na marki L’oreal, Eveline, Gosh i P2 w dniach 30-31.12.2017. Promocja na marki Rimmel, Revlon, Max Factor Ingrid w dniach 02-03.01.2018.

SALE w salonie Vistula

Rozpoczęła się wyprzedaż w salonie Vistula. Aż do -70%* na artykuły z kolekcji Jesień/Zima. Zapraszamy na zakupy!

Pin It on Pinterest

Share This

Zapisz się na newsletter!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Monarda spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 56c, 00 – 803 Warszawa, informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w tym na wskazany przeze mnie adres e-mail zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz.1204, z późn. zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez Monarda spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie oraz podmioty z nią współpracujące.

FreshMail.pl