4 maja, w Galerii Wołomin wystartowała wyjątkowa Promocja „Co w ulu bzyczy”. W ramach edukacyjno-promocyjnej akcji dla najmłodszych klientów przygotowano książeczkę z informacjami o pasiastych owadach, a także kolekcję sympatycznych maskotek pszczelej rodziny. Kampania potrwa do 1 czerwca i zakończy się konkursem z okazji Dnia Dziecka.

Najnowsza pszczółkowa promocja to kampania edukacyjna skierowana do najmłodszych gości Galerii Wołomin, a także działania promocyjne dla użytkowników aplikacji SEZAM 2.0. Książeczka dla dzieci, zaprojektowana na potrzeby akcji zawiera szereg ciekawostek o zapylaczach, fotografie i ilustracje, a także zagadki, łamigłówki i kolorowanki. Dzięki połączeniu zabawy i nauki, informacje przedstawione są w sposób przystępny nawet dla najmłodszych klientów. Przedstawione są również role, jakie członkowie pszczelej rodziny odgrywają w ulu. Królowa Karolinka, Głodny Włodek i inni bohaterowie książeczki przez cały maj pojawiać się będą także na Facebooku Galerii Wołomin, a miłośnicy maskotek mogą skolekcjonować całą pszczelą gromadkę podczas zakupów w galerii!

Jak otrzymać książeczkę oraz pszczółki-maskotki?
Książeczki o pszczołach będą wydawane podczas rejestracji w akcji na Stanowisku Promocji, mieszczącym się między sklepami RTV euro AGD i Martes Sport. Punkt czynny będzie do 1 czerwca, od poniedziałku do piątku w godzinach 14:00-21:00, w soboty w godz. 12:00 – 21:00.

W promocji „Co w ulu bzyczy” biorą udział paragony o wartości co najmniej 50 zł – każdy klient może zarejestrować dziennie maksymalnie 3 paragony za zakupy dokonane w sklepach Galerii Wołomin (galerii handlowej i parku handlowego). Po zarejestrowaniu druku kasowego na Stanowisku Promocji oraz w aplikacji SEZAM 2.0 odebrać można naklejki z pszczółkami – po jednej za każdy paragon. Pięć zebranych wklejek uprawnia do odbioru wybranego wzoru maskotki. Każde następne zakupy to szansa na więcej naklejek i kolejne pszczółki do kolekcji – łącznie do zebrania jest aż 7 członków pszczelej rodziny! Poza maskotkami, na małych miłośników pszczół czekać będą także breloczki oraz gry karciane typu Piotruś – wszystko z wizerunkiem pszczółek.

Pszczółkowa promocja przeznaczona jest dla wszystkich klientów Galerii Wołomin oraz użytkowników aplikacji SEZAM 2.0. Program lojalnościowy SEZAM nagradza osoby robiące regularne zakupy oraz korzystające z usług i rozrywek w Galerii Wołomin. Dzięki aplikacji, codzienne wydatki przynoszą dodatkowe korzyści! Za rejestrację paragonów klienci otrzymują bonus w postaci punktów, które można wymienić na rozmaite nagrody.

Dodatkowo w ostatnim dniu akcji, z okazji Dnia Dziecka, zorganizowany zostanie konkurs dla dzieci, w którym do wygrania będą walizki z pszczelim motywem oraz miodne słodkości! Liczba książeczek promocyjnych, maskotek, gier karcianych i breloczków oraz nagród w dodatkowym konkursie jest ograniczona. Zasady promocji dostępne są na stronie www Galerii Wołomin.

Więcej informacji o akcji na stronie cowulubzyczy.pl