Przyzwyczaj się do skanowania paragonów w naszej aplikacji lojalnościowej za każdym razem, kiedy jesteś na zakupach w Galerii Wołomin! Nasza zabawa pomoże Ci w wypracowaniu tego opłacalnego nawyku. Za systematyczność nagrodzimy Cię dodatkowymi punktami, a sam zwiększysz swoje szanse na wygraną jednej z nagród specjalnych, jeśli w sumie podczas miesięcznej akcji wydasz najwięcej spośród innych konkursantów, użytkowników Sezama (pobierz aplikację z Apple Store lub Google Play.)

Weź udział w konkursie już dziś! Wystarczy że zrobisz zakupy za min. 170zł i zeskanujesz swoje paragony w aplikacji Sezam 2.0 w pierwszym tygodniu (czyli w dniach 9-15 maja), a dostaniesz 100 punktów extra. Jeśli w kolejnym tygodniu (16-22 maja) ponownie zrobisz zakupy na min. 170 zł i zeskanujesz paragon(y) – dodatkowo zyskasz 200 punktów. Jeśli to samo zrobisz w trzecim tygodniu zabawy (23-29 maja) – nagrodzimy Cię dodatkowymi 300 punktami. Ostatni tydzień zakupów (30 maja- 4 czerwca) to nie lada gratka dla najwytrwalszych – dodatkowe, kolejne, punkty. Tym razem aż 400! W sumie, jeśli regularnie kupujesz i skanujesz, możesz zdobyć nawet 1000 punktów! Jeśli z jakiegoś powodu nie zeskanujesz paragonu w drugim tygodniu zabawy – nie szkodzi. W kolejnym wróć do gry, a nagrodzimy Cię wtedy 200 dodatkowymi punktami. Ostatni tydzień to szansa na 300 dodatkowych punktów!

Osoby, które spełnią warunki regulaminu konkursu mają szansę na jedną z trzech nagród specjalnych: odkurzacz, ekspres do kawy lub smartwatch. Nie pozwól się wyprzedzić innym, przyzwyczaj się do skanowania swoich paragonów za zakupy w Galerii Wołomin w aplikacji Sezam 2.0 i zyskaj!

Zapraszamy do zabawy. Szczegóły w regulaminie ➡

Galeria Wołomin – popraw sobie nastrój!