https://galeriawolomin.pl/

Loteria wstrzymana do odwołania.
O ponownym uruchomieniu poinformujemy poprzez stronę internetową i fanpage galerii.

Prosimy o zachowanie paragonów.

Dziękujemy za zrozumienie.

 

data publikacji komunikatu: 16.03.2020

——————————————————-

Drodzy klienci,
Informujemy, że z uwagi na wydany przez Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy komunikat o możliwości wystąpienia w dniu 13.03.2020 r. niebezpiecznych zjawisk meteorologicznych, Punkt Obsługi Loterii 2 (który zgodnie z regulaminem loterii jest zlokalizowany przy parku handlowym) zostanie w tym dniu przeniesiony na teren pasażu galerii handlowej (plac przy sklepach RTV euro AGD i Martes Sport). W przypadku utrzymania się podobnych zjawisk meteorologicznych kolejnego dnia, również 14.03.2020 punkt będzie funkcjować w pasażu galerii handlowej.

——————————————————————————-

Galeria Wołomin zaprasza klientów do udziału we Wiosennej Promocji Zakupów. Główną nagrodą w zabawie jest samochód osobowy marki Renault Captur! Każdego dnia do zdobycia są również karty zakupowe o wartości 30 zł oraz doładowania punktów w programie zakupowym SEZAM.

Wyjątkowa wiosenna promocja

Wiosna to okazja do zmiany garderoby czy odświeżenia wystroju mieszkania, a na wiosenne zakupy najlepiej jest wybrać się do Galerii Wołomin, gdzie bez pośpiechu każdy, niezależnie od wieku i płci znajdzie coś dla siebie na sklepowych półkach. To wyjątkowa okazja nie tylko do zakupów, ale również możliwość zdobycia auta lub atrakcyjnej nagrody dodatkowej. Tego nie można przegapić!

Rejestruj paragony i wygrywaj!

Wystarczy zrobić zakupy za minimum 50 zł w dowolnym sklepie lub punkcie usługowym na terenie galerii. Co ważne, zakupy muszą być potwierdzone jednym dowodem zakupu (paragon nie można łączyć by sumowały się do 50 zł). Każde wydane 50 zł, to jeden kupon loteryjny. Gracz za jeden zakup może otrzymać maksymalnie 20 kuponów, nawet, jeśli kwota na paragonie przekroczy 1000 zł. Następnie, należy udać się z paragonem do Punktu Obsługi Loterii, na którym hostessa wyda kupon – zdrapkę. Uczestnik loterii może od razu sprawdzić, czy został szczęśliwym posiadaczem nagrody natychmiastowej. W puli znajduje się 150 kart podarunkowych Galerii Wołomin o wartości 30 zł oraz 100 doładowań punktów do aplikacji Sezam (jedno doładowanie to 1000 punktów). By grać o nagrodę główną, należy prawidłowo wypełnić kupon i wrzucić go do urny. Warto zapisać w kalendarzu datę 28 marca, ponieważ tego dnia, o godz. 19.00., odbędzie się finał loterii. Warunkiem otrzymania nagrody jest obecność w galerii podczas losowania, a także okazanie dowodu tożsamości oraz zarejestrowanego dowodu zakupu (paragonu lub faktury). Galeria Wołomin przypomina Klientom, że w dniu losowania wydawanie kuponów odbywać się będzie do godz. 18.45. Szczegółowy regulamin zabawy dostępny jest w Biurze Dyrekcji galerii oraz w Punkcie Obsługi Loterii, z wyłączeniem 8, 15 i 22 marca, czyli w niedziele wolne od handlu.

O aplikacji SEZAM

Aplikacja SEZAM to doskonała okazja, by robiąc zakupy w Galerii Wołomin zrobić prezent również sobie. Wystarczy skanować paragony za zakupy a zebrane punkty wymieniać na nagrody dostępne w aplikacji, w zakładce „katalog nagród”. Klienci, którzy jeszcze nie są użytkownikami programu lojalnościowego, mogą w każdej chwili do niego dołączyć. Aplikacja SEZAM jest szybka i łatwa w obsłudze. Po jej pobraniu (ze sklepu AppStore lub Google Play) i rejestracji swojego konta użytkownik rejestruje paragony za zakupy w salonach i butikach na terenie Galerii Wołomin. Mechanizm przeliczy każdą wydaną przez użytkownika złotówkę na punkty, pod warunkiem, że minimalna kwota transakcji wyniesie 30 zł, a po zakończonych zakupach (w terminie 24 godzin) w aplikacji zostanie zarejestrowany paragon. To również nic trudnego. Nowe punkty naliczane są natychmiastowo, dzięki czemu, można od razu zamienić je na nagrody! Więcej informacji można znaleźć tutaj.