FreshMail.pl

Cukiernia Sowa

Sowa

Godziny otwarcia

Pon. – Sob: 9.00 – 21.00
Niedz: 10.00 – 20.00

Telefon

786 849 077

Cukiernie Sowa to miejsca z klimatem w samym sercu miast, łączące światowy fusion i tradycję od pokoleń. Od 6 października zapraszamy do naszej kawiarni w Galerii Wołomin!

Niebanalny smak naszych wypieków łączy sztukę cukierniczą i jakość, a mistrzowskie desery nie mają sobie równych. Oferta jest imponująca – od ciastek i ciasteczek, do ciast i tortów bardziej wyrafinowanych a na galanterii czekoladowej kończąc.
Uzupełnieniem słodkiej oferty cukierni jest wyjątkowa kawa stworzona z własnej mieszanki – Sowa Caffѐ 100% Arabica, którą można wypić na miejscu lub jako kawę w locie – zabrać ze sobą.

Nie tylko najmłodsi klienci będą zadowoleni – punkty oferują wyśmienite lody własnej produkcji marki Sowa.

Cukiernia Sowa w Galerii Wołomin

Pin It on Pinterest

Share This

Zapisz się na newsletter!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Monarda spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 56c, 00 – 803 Warszawa, informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w tym na wskazany przeze mnie adres e-mail zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz.1204, z późn. zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez Monarda spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie oraz podmioty z nią współpracujące.

FreshMail.pl