FreshMail.pl

Piekarnia Grzybki

Piekarnia Grzybki

Godziny otwarcia

Pon. – Sob: 8.00 – 21.00
Niedz: 9.00 – 20.00

Telefon

Początki istnienia i tradycja firmy GRZYBKI sięgają 1927 roku. 89 lat temu Henryk Cichowski otrzymał dyplom czeladnika w zawodzie piekarza. Od tamtego czasu rodzina Cichowskich na stałe związała się z produkcją pieczywa. W 1986 roku tradycje rodzinne przejęli synowie Andrzej i Krzysztof oraz córka Elżbieta Federowicz. Wszyscy posiadają mistrzowskie uprawnienia w zawodzie piekarza oraz cukiernika.

Firma na bieżąco prowadzi także badania na zawartość składników odżywczych, a o wynikach informuje Klientów na etykietach. Przestrzeganie reżimów technologicznych oraz receptur, których część wprowadził sam Henryk Cichowski – pozwalają na osiąganie rewelacyjnych właściwości smakowo-odżywczych chlebów. Umiejętne połączenie tradycji z nowoczesnością stanowi o sile i popularności piekarni cukierni “GRZYBKI”.

Pin It on Pinterest

Share This

Zapisz się na newsletter!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Monarda spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 56c, 00 – 803 Warszawa, informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w tym na wskazany przeze mnie adres e-mail zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz.1204, z późn. zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez Monarda spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie oraz podmioty z nią współpracujące.

FreshMail.pl