FreshMail.pl

Pralnia EKO-TOP

Pralnia EKO-TOP

Godziny otwarcia

Pon. – Sob: 9.00 – 21.00
Niedz: 10.00 – 20.00

Telefon

Firma EKO-TOP powstała w kwietniu 2000 roku, jest prowadzona rodzinnie. Pierwsza pralnia została otwarta na ulicy Żelaznej 32 w Warszawie. Od tego czasu otwarte zostało kilkanaście punktów pralniczych, pralnia w Białymstoku w CH Galeria Biała, oraz podjęta została współpraca z wieloma firmami, świadczących usługi pralnicze w imieniu EKO-TOP.

W pralniach proces technologiczny odbywa się przy zastosowaniu najnowocześniejszych, ekologicznych urządzeń pralniczych znanych włoskich firm. Nieustannie powiększające się grono stałych klientów świadczy o wysokiej jakości usług w pralniach EKO-TOP. W 2015 roku EKO-TOP zostało wyróżnione konsumenckim liderem jakości w kategorii: sieci pralni chemicznych.

W trosce o zaspokojenie potrzeb Klientów – EKO-TOP stale poszerza zakres usług.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej pralni w Galerii Wołomin!

Pin It on Pinterest

Share This

Zapisz się na newsletter!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Monarda spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 56c, 00 – 803 Warszawa, informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w tym na wskazany przeze mnie adres e-mail zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz.1204, z późn. zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez Monarda spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie oraz podmioty z nią współpracujące.

FreshMail.pl