FreshMail.pl

Funny Hippo

Funny Hippo

Godziny otwarcia

Pon. – Sob: 9.00 – 21.00
Niedz: 10.00 – 20.00

Telefon

730 504 104

Sala Funny Hippo zaprasza do zabawy najmłodszych. Z myślą o nich stworzyliśmy miejsce łączące rozrywkę i zajęcia plastyczne. Zapewniamy bezpieczną i pomysłową zabawę, a dla jubilatów organizujemy niezapomniane imprezy urodzinowe z wybranymi przez nich atrakcjami.

Nasze miejsce wyróżnia 3-poziomowa kolorowa konstrukcja, ścianka wspinaczkowa, ścienne panele interaktywne, jeździki i kącik malucha.

Dzieciom zapewniamy wspaniałą zabawę a Rodzicom chwilę odpoczynku przy pysznej kawie z ciastkiem i dostępem do internetu.

Sklep Excellent Office w Galerii Wołomin

Pin It on Pinterest

Share This

Zapisz się na newsletter!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Monarda spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 56c, 00 – 803 Warszawa, informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w tym na wskazany przeze mnie adres e-mail zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz.1204, z późn. zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez Monarda spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie oraz podmioty z nią współpracujące.

FreshMail.pl