FreshMail.pl

Travel Planet

Travel Planet

Godziny otwarcia

Pon. – Sob: 9.00 – 21.00
Niedz: 10.00 – 20.00

Telefon

698 087 728

Salon Podróży Travelplanet.pl w Galerii Wołomin to dostęp do komplementarnych usług: ponad 100.000 codziennie aktualizowanych ofert first minute, last minute, wycieczek objazdowych oraz rezerwacji hotelowych w 55.000 hoteli na całym świecie. Bezpośrednio w naszym biurze masz możliwość zakupu ubezpieczenia turystycznego gwarantującego spokojną podróż. Travelplanet.pl to rozpoznawalna marka o ugruntowanej pozycji na rynku. Dzięki innowacjom i stałemu rozwojowi przez 15 lat na rynku wyjechało z nami ponad 1 milion osób.

Dlaczego Travelplanet.pl?

  • 50 biur podróży w 1 miejscu – tylko sprawdzeni organizatorzy;
  • Wszystkie imprezy turystyczne objęte są promocją WAKACJE 100%,
  • Gwarancja Najniższej Ceny. Wycieczki kosztują dokładnie tyle, ile u organizatorów!,
  • Wygodne płatności – za wycieczkę zapłacisz tak jak Ci wygodnie, czyli przelewem tradycyjnym, płatnością online lub gotówką,
  • Jesteśmy nr 1 w Turystyce według rankingu Money.pl i Gazety Wyborczej
Sklep Excellent Office w Galerii Wołomin

Pin It on Pinterest

Share This

Zapisz się na newsletter!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Monarda spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 56c, 00 – 803 Warszawa, informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w tym na wskazany przeze mnie adres e-mail zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz.1204, z późn. zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez Monarda spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie oraz podmioty z nią współpracujące.

FreshMail.pl