FreshMail.pl

Abra Meble

Abra Meble

Godziny otwarcia

Pon. – Niedz: 10.00 – 20.00

Telefon

660 552 082

Abra to ogólnopolska sieć sklepów meblowych. W tej chwili dysponuje prawie 120 punktami sprzedaży w całej Polsce, a ich ilość ciągle rośnie. Tutaj kupisz funkcjonalne meble w odpowiedniej cenie. Oferujemy meble do pokoju dziennego, młodzieżowego, sypialni, jadalni oraz przedpokoju. Znajdziesz tu również wygodne materace z gwarancją na 1001 nocy.

Przyjdź do naszego sklepu i przekonaj się o jakości, pięknej stylistyce naszych mebli, przyjaznym systemie ratalnym. Zostań partnerem naszego programu lojalnościowego „Domator” a uzyskasz wiele bonusów, dostęp do ekskluzywnych promocji i obniżek. Serdecznie zapraszamy.

Abra meble. Najniższe ceny – lubię to!

Pin It on Pinterest

Share This

Zapisz się na newsletter!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Monarda spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 56c, 00 – 803 Warszawa, informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w tym na wskazany przeze mnie adres e-mail zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz.1204, z późn. zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez Monarda spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie oraz podmioty z nią współpracujące.

FreshMail.pl