FreshMail.pl

KOMFORT Łazienki

Komfort Łazienki

Godziny otwarcia

Pon. – Sob: 9.00 – 21.00
Niedz: 10.00 – 20.00

Telefon

885 400 014

Salony KOMFORT ŁAZIENKI SMART BATHROOMS
to najszybszy sposób do zakupu kompletnej łazienki w atrakcyjnej cenie.
Projekt gratis, system sprzedaży ratalnej i gotowe aranżacje łazienkowe.

KOMFORT ŁAZIENKI SMART BATHROOMS
to kompetentna i profesjonalna obsługa, która każdego dnia dba o to, aby remont łazienki był łatwym i przyjemnym procesem: doradza w oparciu o trendy, projektuje w zaawansowanym programie, szybko i sprawnie zorganizuje dostawę do domu.

Salony KOMFORT ŁAZIENKI SMART BATHROOMS
to gotowe aranżacje łazienkowe w jednym miejscu i szeroka gama produktów do wyposażenia wnętrz: płytki ceramiczne, ceramika sanitarna, meble łazienkowe, kabiny, wanny, grzejniki, lustra, akcesoria łazienkowe i dekoracyjne, artykuły instalacyjne, akcesoria do ich montażu, konserwacji.

Pin It on Pinterest

Share This

Zapisz się na newsletter!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Monarda spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 56c, 00 – 803 Warszawa, informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w tym na wskazany przeze mnie adres e-mail zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz.1204, z późn. zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez Monarda spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie oraz podmioty z nią współpracujące.

FreshMail.pl