https://galeriawolomin.pl/

Wólczanka

Wólczanka

Godziny otwarcia

Pon. – Sob: 9.00 – 21.00
Niedz: 10.00 – 20.00

Telefon

795 999 183

Wólczanka to szeroki wybór ubrań i akcesoriów dla kobiet i mężczyzn, pozwalający na swobodne skompletowanie całej stylizacji – zarówno na co dzień, jak i od święta. Poprzez swoje kolekcje pragniemy umożliwić Klientom wcielanie się w różne role społeczne, zapewniając im niezbędny komfort oraz poczucie bezpieczeństwa.

Wólczanka w swoich kolekcjach posiada zarówno klasyczne wzory jak i modele zaprojektowane w oparciu o najnowsze światowe trendy. Kraty, paski, kwiaty, geometryczne wzory i wiele innych – w zależności od pory roku, nasze kolekcje pełne są różnorodnych deseni i kluczowych kolorów sezonu.

Najbardziej wymagającym klientom Wólczanka poleca linię Lambert. Lambert to eleganckie koszule i wysokiej jakości akcesoria uszyte zgodnie z zasadami tradycyjnego krawiectwa.

Wszystko zaczęło się od koszuli, ale perspektywa Wólczanki sięga znacznie dalej. Stoi za tym doświadczenie kilku pokoleń, setek przetestowanych rozwiązań i milionów zadowolonych klientów, dzięki czemu dziś z powodzeniem poszerzamy ofertę o kolejne asortymenty, pozwalające zbudować nowoczesny total look.

Pin It on Pinterest