https://galeriawolomin.pl/

Blisko 5 tysięcy płyt analogowych będzie dostępnych podczas drugiej edycji Giełdy winyli, która odbędzie się w sobotę, 30 listopada w Galerii Wołomin. W tym dniu centrum handlowe zapełni się stoiskami z nowymi i używanymi płytami. Będzie to również okazja do zakupowego szaleństwa i skorzystania z atrakcyjnych zniżek z okazji Black Friday!

W giełdzie uczestniczyć będą wystawcy i kolekcjonerzy z całej Polski. Na klientów Galerii Wołomin czekać będzie niemal 5 tys. czarnych krążków. Koneserów winyli z pewnością zachęci informacja, że wśród kolekcji znajdą się m.in., perełki zdobyte podczas tegorocznej największej, europejskiej giełdy płytowej w Utrechcie. Wszystko to można będzie kupić już w najbliższą sobotę w Galerii Wołomin. Płyty analogowe zyskują na popularności. Odtwarzanie muzyki z gramofonu to swoista ceremonia, a kolekcja winyli, to często zbiór całego życia, o olbrzymiej wartości sentymentalnej. Przekonają się o tym wszyscy, którzy 30 listopada odwiedzą Galerię Wołomin. W godzinach od 9.00 do 21.00., na terenie obiektu miłośnicy muzyki odnajdą unikalne kolekcje. Tego dnia pasaż Galerii zapełni się tysiącami płyt różnych gatunków muzycznych. To niezwykła okazja dla melomanów i kolekcjonerów winyli do odkrycia nie tylko nowych albumów, ale też kultowych, klasycznych tytułów największych polskich i zagranicznych artystów. Organizatorzy zachęcają także do skorzystania ze stanowiska odsłuchowego. To prawdziwa uczta dla koneserów czarnych krążków, a dla osób młodych okazja do zdobycia wiedzy o klasycznych nośnikach. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Wystawcy zaprezentują płyty z muzyką z najrozmaitszych gatunków. Będą także prawdziwe rarytasy dla kolekcjonerów, a wszystko to w przystępnych cenach. Jednak okazje cenowe z pewnością przyciągną do Galerii nie tylko melomanów. Tropiciele okazji czy miłośników modowych trendów z pewnością skuszą oferty specjalne przygotowane z myślą o Black Friday. W wielu centrach handlowych organizowane są specjalne akcje rabatowe z tej okazji. Niemal wszystkie salony i butiki na terenie Galerii Wołomin zaoferują specjalne zniżki i promocje, a wiele z nich obowiązywać będzie również w sobotę. Rabaty sięgają nawet do – 80 proc.! Warto wybrać się na wyjątkowe zakupy do Galerii Wołomin, a przy okazji posłuchać wyjątkowego brzmienia muzyki płynącej z płyty analogowej.

Wszystko to już w sobotę, 30 listopada,  w godzinach od 9.00. do 21.00!