FreshMail.pl

Zapraszamy do nas w dniach 23-26 marca do stoiska Fundacji WWF.

W sobotę i niedzielę zagadki z nagrodami i kolorowanki umilą dzieciom czas. Będą mogły sobie również zrobić pamiątkowe zdjęcie z wielką pandą WWF. Panda odwiedzi Galerię w sobotę w godz. 10-14, oraz niedzielę w godz. 11-15.

Jeśli tak jak Galeria Wołomin, chcesz mieć realny wpływ na ochronę środowiska, bądź wtedy z nami!

Fundacja WWF powstała w 1961 i działa na całym świecie na rzecz ochrony zagrożonych gatunków. Codziennie dbamy o to, aby świat, który odziedziczą po nas nasze dzieci był także domem dla rysia, niedźwiedzia i wilka oraz wszystkich pozostałych gatunków, które wymagają ochrony. WWF widzi i docenia znaczącą rolę konsumentów. Codzienne wybory każdego z nas mają ogromny wpływ na środowisko i kondycję naszej planety.

Przyjdź i dowiedz się co możesz zrobić aby pomóc. Przewidzieliśmy również atrakcje dla najmłodszych.

Zapraszamy serdecznie!

Pin It on Pinterest

Zapisz się na newsletter!

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Monarda spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 56c, 00 – 803 Warszawa, informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w tym na wskazany przeze mnie adres e-mail zgodnie z ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz.U. z 2002 r. nr 144, poz.1204, z późn. zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego przez Monarda spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie oraz podmioty z nią współpracujące.

FreshMail.pl