DogoWystawa - Galeria Wołomin pomaga psom do adopcji | Galeria Wołomin

DogoWystawa - Galeria Wołomin pomaga psom do adopcji

2022-09-27

Od 23 września do 1 października w Galerii Wołomin trwa akcja adopcyjna. Specjalnie przygotowana DogoWystawa przedstawia sylwetki 20 psów ze schroniska dla bezdomnych zwierząt w Józefowie oraz z fundacji „Zwierzaki w Potrzebie”. Można zapoznać się z historią każdego z podopiecznych i korzystając z podanego kontaktu umówić się na wizytę w schronisku. Ci, którzy nie zdecydują się na adopcję mogą wspomóc zwierzęta podarowując karmę i akcesoria, w ramach akcji zbiórkowej z MAXI ZOO.  

Zbliża się zima, trudny okres dla zwierząt. Pomóżmy bezpańskim psom godnie przetrwać ten czas. Do soboty   1 października w Galerii Wołomin, w pasażach w pobliżu wejść do centrum, można zapoznać się z wyjątkową wystawą przygotowaną we współpracy z fundacją „Zwierzaki w Potrzebie”. Marley, Norbi, Aleks, Karol, Lucek, Miko, Okruszek, Rex Sr, Riko, Mokka, Szaron, Sokrates, Gaja, Nico, Gizmo, Norman, Kufel, Ezra, Skinny, Tea oraz tysiące innych psiaków czekają na adopcję!   

Wystawa, złożona z czterech części, przedstawia sylwetki 20 wybranych psów do adopcji. Przy zdjęciach można znaleźć numery kontaktowe do schroniska oraz do fundacji. Na tych, którzy przygarnięcia psa nie planują, czekają specjalne skrzynie przygotowane we współpracy z MAXI ZOO, w których można umieszczać karmę oraz akcesoria dla psich podopiecznych.  

– Zbliża się okres jesienno-zimowy, to wyjątkowo trudny czas dla bezpańskich psów. Warto przemyśleć, czy możemy podjąć się opieki nad którymś z mieszkańców schroniska i znaleźć prawdziwego, czworonożnego przyjaciela. Liczymy, że dzięki wystawie psiaki znajdą ciepłe i kochające domy! – podkreśla Joanna Uszyńska, Regional Marketing Manager, NEPI Rockcastle. 

Podczas wyboru psa, należy przede wszystkim zastanowić się, jaki tryb życia prowadzimy i jak wpasuje się do niego pies, którego chcemy adoptować. Jeżeli prowadzimy aktywne życie, lubimy i mamy czas na długie spacery, to dobrym wyborem będzie przygarnięcie psa młodego, który ma dużo energii i sprosta naszym wyzwaniom. Jeżeli natomiast prowadzimy siedzący tryb życia, to lepiej jest przygarnąć psiaka, który nie będzie potrzebował zbyt dużo ruchu lub psa starszego.  

*** 

GALERIA WOŁOMIN 

Galeria Wołomin znajduje się u zbiegu ulic Armii Krajowej i Geodetów. To nowoczesny, wielofunkcyjny obiekt przyciągający klientów niezwykłą atmosferą oraz bogatą ofertą handlowo-usługowo-rozrywkową, jaką zapewnia ponad 80 sklepów i punktów usługowych, restauracje, klub fitness Zdrofit oraz 4-salowe kino Helios działających wspólnie na powierzchni najmu wynoszącej 25 tys. m². Na zmotoryzowanych Klientów czeka blisko 830 miejsc parkingowych. Kluczowym najemcą obiektu jest hipermarket spożywczy Carrefour. Wśród obecnych najemców galerii znajdują się cenione, sieciowe marki odzieżowe, w tym wiele dotąd niedostępnych w Wołominie, jak również regionalni przedsiębiorcy. Ofertę odzieżową Galerii Wołomin uzupełniają sklep elektroniczny RTV Euro AGD, drogerie oraz salony z wyposażeniem wnętrz. W przestrzeniach restauracyjnych Galerii Wołomin klienci mogą korzystać z usług najbardziej popularnych sieci gastronomicznych, jak KFC czy Pizza Hut oraz wielu innych restauracji.  

Właścicielem Galerii Wołomin jest NEPI Rockcastle Sp. z o.o. a zarządcą CBRE Sp. z o.o. Więcej na https://galeriawolomin.pl/ 

 

Kontakt dla mediów: Katarzyna Reck, mail: k.reck@corevalues.pl, tel. +48 609890080